İstenilen Spektral Dalga Boyunda

Farklı Çalışma Koşullarında

Dünyada kullanılan bir çok spektrometre çeşitleri bulunmaktadır, her ne kadar çoğunlukla laboratuvar koşullarında kullanılsa da teknolojinin gelişmesi ile birlikte robotik süreçlerde gerçek zamanlı analizler yaygınlaşmaktadır. Siz değerli müşterilerimizden gelecek her türlü özgün projelerinizde istenilen spektral dalga boyunda ve istenilen koşullarda cihaz tasarlayabilmekteyiz.

Türkiyede ve dünyada bir çok üniversite ve enstitüye spektrometre ve spektrofotometre üretimi gerçekleştidik.Gama, X-Ray ve kozmik ışınımlarıda kapsayacak sensör seçeneklerimiz bulunmaktadır.Bu sensörlerin bir kısmını kendimiz geliştirmekteyiz.

Gerçek Zamanlı Analiz Logları

Sualtı petrol ve doğalgaz arama faaliyetleri askeri çalışmalarda sualtı arama kurtarma ve tespit çalışmalarında kullanılmaktadır. Geliştirdiğimiz su altı robotu ile gerçek zamanlı çevre kirliliği tespit çalışmalarında ve birçok endüstriyel, uygulamalarda kullanılabilmektedir.

Bizim geliştirdiğimiz projelerde kullanılan spektrometreler firmamız tarafımdan özgün olarak geliştirildiği için tüm kimyasal iyon ve mikrobiyolojik türlerin tanımı tarafımızdan açık kaynak kodlu olarak kendi deneyimlerimiz ile yapılmaktadır. Yurt dışı menşeli ürünlerde kalibrasyon ve deneyim sorunları, fiyatı zaten pahalı olan donanımdan hedeflenen sonuç kazanım yüzdesini aşağı yönlü düşürmektedir.

Görüntüleme Mucizesi