Renk Seçme Makinelerimiz

Optik Renk Ayırma

Optik renk seçme makineleri konusunda uzman olan firmamız, endüstriyel görüntüleme sistemlerine renk ayırma makinelerine çözüm üretmek üzere girmiştir, yani renk seçme makineleri firmamızın temel konusudur, bundan dolayı renk ayırma makinelerine bir çok alternatif çözüm üretecek seviyededir. Renk sensörlerimiz, çizgi tarama kameralarımız ve SiberLojik MVI akıllı kameramız bu alanda tüm projelerde kullanılmaktadır.

Geliştirmiş olduğumuz Line Scan kamera bir saniyede 8700 çizgi taramaktadır, yüksek hızlı kameramız kontrol kartına en hızlı çıkışı vererek ürünlerinizin kusursuz seçilmesini sağlar.

Birleştirdik

Piyasada iki çeşit renk seçme makinesi bulunmaktadır bunlardan birisi dikeydir, diğeri ise yatay bantlı olanlar, firmamızın geliştirmiş olduğu özel model ile hem dikey hemde yatay işlemlerde kullanılmaktadır. Üstelik elek sistemide içerisine dahil gelmektedir. 60.000 TL den başlayan fiyatlara sahip olabilirsiniz, elekte içersinde gelmektedir.

Son eleme işlemi ile daha başarılı sonuçlar almanız sağlanmış olunur. Kullanımı diğer sistemlere göre daha kolay olup besleme ve çıkan ürün transferinde, yükseklik şartı ve platform ihtiyacı duymazssınız. Farklı ışık kaynakları ile NIR, UV bir çok ürüne uygulama yapabilirsiniz. En yüksek çözünürlükte kameraya sahip olan makinamızın ejektörleride firmamız tarafından üretilmektedir.

Renk ve Kusur Seçme Uygulamaları