Makine Parkurumuz ve Üretim Kabiliyetlerimiz

Gömülü Sistem Tasarım ve Geliştirme

SiberLojik Teknoloji uzmanlık alanı mikroişlemcili tabanlı elektronik optik gömülü sistem tasarımı konusunda uzmandır, bu sistemlere entegre yazılım kabiliyetlerimiz gerek gömülü sistem c gereksede bilgisayar ortamında visual studio .net ile kombine tasarımlar sunmaktadır.Texas Instrument firmasının mikrodenetleyicileri üzerinde uzmanlaşan firmamız sayısal görüntü işleme donanım ihtiyaçlarını Min 120 MHZ hız bandından daha yukarılara taşımıştır. Aynı zamanda bu sistemlerin iletişim protokollerini yüksek kararlılıkta kablolu ve kablosuz haberleşme tasarımları ile çözmektedir.

Sizlerden gelecek her türlü Elektro Optik Gömülü Sistem tasrım projeleri, firmamızın uzmanlık alanı ve konusunu teşkil edecektir, kendi sayısal görüntü işleme mimamrimiz olan siberlojik computer vision sdk ile kısa zamanda bir çok çözüm oluşturabilmekteyiz.

Mekanik Atölyemiz

Sensörlerimiz iki çeşit üretilmektedir, analog ve dijital olarak üretilen sensörler, hızın ve hassasiyetin ön planda tutulduğu projeye göre karar verilir, analog olanlar çok daha ekonomiktir, kendi içerisindeki karşılaştırma (comparator) yongası, daha hızlı ve stabil kararlar üretebilmektedir.

Sensörlerimiz ayrıca dizili olarak, üretilmaktedir böylece sıralı uygulamalarda çok daha iyi sonuçlar vermektedir.

Makinelerimiz