Piksel Sayısına Göre Özel Tasarım

Line Scan Camera

Line Scan Kameralar yan yana dizili (linear array) fotodiyotlardan oluşur, bu fotodiyotlar ccd içerisindeki mux yongalarına bağlıdır, bu yongaların tarama hızını yani ccd nin hızını belirler, buradan gelen seri analog değerler, mikroişlemci ile işlenerek tek bir satıra dönüştürülür, bu satırlar ise yapılacak işleme göre hazırlanacak yazılım algoritması ile projeye göre belirlenip, sizlerin ihtiyacına göre yapılandırılır.

Renk seçme makineleri için geliştirmiş olduğumuz Line Scan kameralar bir saniyede 8700 çizgi taramaktadır, yüksek hızlı kameramız, kontrol kartına en hızlı çıkışı vererek ürünlerinizin kusursuz bir şekilde seçilmesini sağlar.

Panaromik Görüntüleme

Kameralarımız aynı zamanda gerek kendi içerisinde sd karta, gereksede bilgisayar ortamına gerçek zamanlı olarak, elde etmiş olduğu çizgileri, birleştirerek sonsuz bir panaromik görüntü oluşturur, böylece görüntüye dönüştürülen bu çizgiler, proje ihtiyaçlarınıza farklı alternatifler sunmuş olur.

Gerek elektronik kart tasarımı gereksede yazılım algortitmasının kişiye özel tasarlanması, projenizin spesifik ihtiyaçlarında, ihtiyaç duyacağınız kullanıcı uzayınıza oldukça geniş, özellikler kazandıracaktır.

Kamera Video

Kullanım Alanları