Milli Endüstriyel Kamera

Açık Proje Desteği

Bir çok endüstriyel görüntüleme projesi, kendine özgü spesifik zorluk ve ayrıntı gerektirir, bu zorluklarla baş etmek, ancak açık kaynak kodlu yazılım algoritmaları ile mümkün olabilmektedir, yani kullanıcı uzayını projenin detaylarına göre oluşturabilmek zorundasınız. Bunu piyasadan temin edeceğiniz hiç bir kamera ile yapmanız mümkün olmayacaktır, hazır kapalı kod yazılım kullandıkları gibi, ancak bir kaç uygulamada ihtiyacınıza kısmen çözüm oluşturabilecek şekilde ürün desteği sunmaktadır. Kameramızın sahip olduğu sayısal görüntü işleme mimarisi, çok zengin ve hızlı algoritmalar ile desteklenmiştir.

Kameranın elektronik omurgasından, bilgisayar haberleşme protokolüne ve sayısal görüntü işleme algoritmasına varıncaya kadar, açık kaynak olarak alacağınız kamerlarımız ile gerçekleştireceğiniz endüstriyel çözümlerin tamamı sizin sahip oalcağınız, projeleri meydana getirmenize olanak sunacaktır.

Gömülü Bilgisayar İle

Kameralarımız kendi içerisinde dahili İntel Tria N2930 işlemcili endüstriyel bilgisayar bulundurur, windows 10 işletim sistemli, bu bilgisayar ile visual studio .net ortamıdaki açık kaynak yazılımların, kendi üzerinde embedded olarak geliştirilmesi sağlanmıştır.

Dahili opto izoleli kontrol kartı ile gerek yazılm içerisine analog ve dijital verilerin çekilmesi gereksede yazılım ile dışarıya IO kontrolü sağlanmıştır.

Örnek Uygulamalar